W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na prace rusztowaniowe na terenie Gdańskiej Stoczni Remontowej powstała firma Łukowicz-Rusztowania Angelika Łukowicz. Budowa rusztowań w warunkach stoczniowych okazała się najszybszą i najbardziej efektywną szkołą dla rusztowaniowców jak i całej firmy. Wraz ze zwiększeniem doświadczenia jak i posiadanego sprzętu przedsiębiorstwo zaczęło świadczyć swoje usługi również poza terenem stoczni.

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku stoczniowym dzięki współpracy z Gdańską Stocznią Remontową. Dzięki dobrej reputacji związanej z szybkością i jakością budowanych obiektów rusztowaniowych oraz wysokim standardom w zakresie bezpieczeństwa, zostaliśmy jednym z głównych wykonawców rusztowań na rzecz Lotosu w ramach projektu 10+. Współpraca z Lotos zaowocowała projektami dla spółek córek jak Lotos Petrobaltic (budowa rusztowań na platformach na morzu).

Obecnie ponad 30-stu naszych pracowników świadczy usługi dla firm z branży stoczniowej oraz przemysłowej na terenie Niemiec.

Rusztowania

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą pełną ofertą dotyczącą rusztowań. more

Foliowanie (plandekowanie)

Z początkiem roku 2014 wprowadziliśmy do oferty nowoczesną technologię foliowania rusztowań i innych obiektów. Tufocoat jest to folia termokurczliwa do rusztowań i nie tylko. more