Zespół

Zatrudniamy głównie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w czyszczeniu przemysłowym jak i usługach związanych z transportem czy czyszczeniem kotłów.
Pracują dla Nas również specjaliści z dziedziny usług wodociągowo-kanalizacyjnych.

W naszym zespole pracuje na stałe kilkadziesiąt osób, podzielonych na kilka grup operacyjnych. W każdej z nich, zawsze jest certyfikowany prowadzący. Część z pracowników posiada doświadczenie zdobyte na przykład podczas prac czyszczeniowych czy rusztowaniowych na polskich platformach wydobywczych, należących do Grupy Kapitałowej LOTOS SA.

Jest też wśród nas grupa specjalnie wyznaczona do prac zagranicznych, posiadająca certyfikaty Vgm Checklist Aannemers Basic tj. w zakresie podstawowym i jeden pracownik w wersji dla prowadzących pracami czyli VOL. Ukończyli oni również Indywidualnych Technik Ratunkowych zgodnie z wymaganiami prawidła VI/1 Konwencji STCW.

Posiadamy też zespół kilku operatorów wózków jezdniowych z uprawnieniami na wszystkie rodzaje wózków, stale pracujących na tzw. "wynajmie".

Nasi kierowcy samochodów ciężarowych posiadają aktualne uprawnienia do prowadzenia zespołów pojazdów zarówno z cysternami jak i przyczepami towarowymi czy hakowcami.

Zdecydowana  większość (ponad 30 osób) Naszych pracowników posiada także uprawnienia sygnalistów i hakowych.